تبلیغات
زهرا امیر ابراهیمی - زهر جووووووووووووووون
جمعه 10 مهر 1388

زهر جووووووووووووووون

   نوشته شده توسط: زهرا امیر ابراهیمی    

خبر مهم در مورد زهرا امیر ابراهیمی (زهره):

متا‌سفانه فیلم سکسی این بازیگر واقعی بوده و ایشون در بازپرسی های انجام شده به این امر اقرار کرده اند.

زهرا امیر ابراهمی پس از بازپرسی از طرف آگاهی اقرار به واقعی بودن فیلم کرد وی گفت که این فیلم مربوط به ۲ یا ۳ سال قبل بوده و من اطلاعی از دوربین نداشتم! این در حالی است که کارشناسان مواد مخدر اعلام کرده اند که ایشون به احتمال فراوان تحت تاثیر یکی از دو ماده مخدر اسید یا شیشه بوده است.

زهرا امیر ابراهیمی پس از گفتگو با پلیس اقرار به فرار آن پسر به دبی اشاره کرده است.وی گفته که او دوست من بوده ولی پس از جدایی از هم فیلم رو پخش کرده است. در حالی که منابع موثق اعلام کرده اند پسری که در فیلم بوده است یکی از صدابرداران صدا و سیما بوده است و همچنین به عنوان دستیار کارگردان نیز فعالیت کرده است و بر خلاف اظهارات امیر ابراهیمی بعد از توزیع فیلم به آمریکا فرار کرده است.

پسر بازی کننده در فیلم از آنجا که در صدا و سیما نفوذ بالایی داشته به زهرا قول بازی کردن در یک فیلم و معروفیت او را میدهد و در عوض سکس کردن با او را میخواهد.پسر به قول خود عمل میکند اما زهرا بعد از بازی کردن در سریال کمکم کن پسر را ترک میکند و درنتیجه او تصمیم به پخش فیلم و فرار از ایران میکند.

ایمان: اولا اینکه ایشون گفتند که از وجود دوربین خبر نداشتند دروغ محضه چون در فیلم کاملا مشخصه که چند بار توی دوربین نگاه می کنه و دوربین هم ثابت نیست و چند بار پسر دوربین را جابجا می کند و حتی گاهی دوربین را در دستش میگیرد.

ضمنا این مسئله که اعلام شده او تحت تاثیر ماده مخدر بوده است به نظر من فقط برای فرمالیته کردن موضوع بوده البته اینکه او وضعیت عادی نداشته درست است (آنچنان که در میان فیلم ایشون اما او اختیار لازم را داشته چون در طی فیلم کارهایی را انجام میداد مثلا برای پسر ک*ا*ن*د*و*م می آورد. چون همانطور که میدونید اگر ثابت بشه که با رضایت در فیلم بازی کرده حکم سنگینی در انتظارش هست.

اما چرا این مسئله در جامعه ما به این صورت مطرح شده طوری که بحث داغ اکثر قشرهای جامعه ما همین مسئله هست و به سرعت سی دی های این فیلم در تمام ایران پر شده و حتی در اکثر معابر تهران شما با زمزمه "فیلم بازیگر نرگس" روبرو میشوید؟؟

اول اینکه فراموش نکنیم که این بازیگر در سریال نرگس بازی کرده و این سریال هرچند مزخرف دارای بیننده های بسیاری بود علل خصوص در بین خانم ها که پخش کننده اصلی خبرها در جامعه ما هستند.

دوم اینکه از این قبیل مسائل در بین هنر پیشه ها و حتی ورزشکاران هر چند وقت یکبار دیده میشود اگر خاطرتون باشد این ماجراها تقریبا از زمانی شروع شد که فیلمی از آقایان اتش افروز و محمود شهریاری منتشر شده که در یک عروسی معمولی می رقصیدند که موجب شد این دو نفر ممنوع التصویر بشوند و البته در ادامه نوبت به خانم پرستو گلستانی رسید و پس از آن فیلم عروسی زیبا بروفه ، تولد شادمهر عقیلی ، مراسم ازدواج مانی رهنما،حضور مهران مدیری در یک مهمانی و چند مورد دیگر در جامعه هنری اتفاق افتاد و مشکلات زیادی را برای این افراد بوجود آورد . اما ماجرای خانم میر ابراهیمی یا همان زهره خانم دختر کوچک شوکت ، با الباقی بسیار متفاوت است چراکه بسیاری که به این گونه فیلم ها علاقه چندانی ندارند هم ، تنها بخاطر نام و نشان این بازیگر و علی الخصوص جنسیت مونث اش یا این فیلم را دیده اند و یا بسیار دوست دارند که ببینند.

در بین هنرمندان ما این مسئله ای که ما از آن به عنوان فحشاء یاد میکنیم یک امر طبیعی هست شما نگاه کنید می بینید که از مهناز افشار و هدیه تهرانی و افسانه بایگان(که به نوعی سردسته اینها محسوب میشود) تا محمدرضا شریفی نیا در میان مردان همه و همه به نوعی دچار این انحرافات هستند اما همیشه دوربینی در کار نیست یا حداقل اختلافی در کار نیست که مثل این مورد بحث تلافی پیش بیاید.

حال چون این مسئله بیشتر در میان خانم ها مطرح شده است و خانم ها نیز کمتر از واقعیات جامعه سینمایی با خبرند  به نظر میرسد که این مسئله تعجب جامعه را برانگیخته است.

اما این را هم بدانیم که این مورد یک فیلم پورنو منتشر شده است که در موارد قبلی سابقه نداشته است . در جامعه ما  سکس به نوعی به یک تابو تبدیل شده است و این دلیلی جز باورهای فرهنگی اشتباه و برداشت های غلط از دین ندارد. به همین دلیل دراین مورد نیز مردم ما با حرارت خاصی از موضوع صحبت می کنند و سی دی ها نیز به سرعت تکثیر میشود.

به هر ترتیب این خانم باید در انتظار حکم دادگاه باشد که اگر ثابت شود که با رضایت و در حالت عادی از او فیلم گرفته شده حتی امکان صدور حکم اعدام نیز برای او وجود دارد. البته اخیرا به علت فشارهای خارجی حکم اعدام علل خصوص برای زنان کمتر صادر می شود اما به هر حال حکم سنگینی به همراه ممنوع التصویر شدن در انتظار زهرا امیر ابراهیمی هست.


یکشنبه 26 آبان 1392 02:46 ب.ظ
اگه فیلم زهرا یه بار پخش شده فیلم مادر و خاهر جنده ی تو که مکرر در حال پخش شدنه اتفاقا بابام چند شب پیش میگفت کس ننه جنده مشعل خیلی بو میده . بش بگو دفعه بعد خواست بده یکم بشورتشچون بابام گفته دیگه نمی کنتش.
یکشنبه 26 آبان 1392 02:41 ب.ظ
اون مشعل هم یه کس کش مادر جنده ایه مثل بقیه پسرا
محسن احمدی
شنبه 13 مهر 1392 06:53 ب.ظ
یادم رفت اسممو بزنم حالا زدم
سلام به خدا قسم............
شنبه 13 مهر 1392 06:51 ب.ظ
سلام بخدا قسن گناه داره کم صفحه ببندی پشت سر مردم اخه خدا تقاصشو از تون میگیره اگه مسلمانین برید قران و احادیثتونو بخونید که چقد گناه داره این حرفا و کارا و شیوع کردن این مطالب اگرم هردین و مذهبی هستید بازم برید کتابهای مقدستونو بخونید که چقد این حرفا و تهمت و آبرو بریهاتون نهی شده ..... گیرم که راست باشه خب مگه تو دینتون نخونید سعی کنید ابرو رو حفظ کنید نه ابرو کسی و ببرید هرچند هم طرف بی ابرو باشه
MEHDI
دوشنبه 25 شهریور 1392 02:40 ب.ظ
عجب کس نانازی داری زهرا جونم ، قربون اون کست برم که منو دیوونه کرده .
MEHDI
دوشنبه 25 شهریور 1392 02:37 ب.ظ
زهرا جون قربون اون کس خوشگل و نازت برم من .
مشعل آرین
شنبه 15 تیر 1392 08:44 ب.ظ
یاسی خان تو هم لیاقتت اینه که به جمع جنده ها بپیوندی.گرچه میدونم از سرتاپات کثافته ، من خواستم باهات حرف بزنم ولی دیدم خیلی جنده تر و ابله تر از این چیزها هستی که من بخوام با آشغالی مثل تو که سرت لای باسن مبارکته حرف بزنم.
یاسی
یکشنبه 9 تیر 1392 12:01 ب.ظ
جندست که جندست به خودش ربط داره
مگه تو که تجاوز گر و کس کشی، کسی میاد محاکمت کنه؟
یاسی
یکشنبه 9 تیر 1392 11:58 ق.ظ
خوب یا بد بودن انسان رو خدا تشخیص میده نه آدمای کثیفی مثل شما که به خاطر یک اشتباه شخصی یک آدم اونو با دستای خودتون میبریدش سینه قبرستون
مشعل من هر چی هستم به خدا قسم سگم شرف داره به آدم کثافتی مثل تو که مغزت لای پاته و خودت همه جور کثافت کاری میکنید و در مورد دیگران هرجور میخواین قضاوت میکنیدو حکم میبرید، به خاطر این به خودم میبالم ،
همین شماها مملکت و به گه کشیدین، آدمایی ک حتی لیاقت حرف زدن ندارید
من بحثم دفاع از زهرا نیست، من بحثم اینه که کسایی مثل شما تا ابد تو نفهمی میمونند
مشعل آرین
پنجشنبه 6 تیر 1392 10:44 ب.ظ
مثل اینکه این "یاسمن" خودش و مادرش جنده هستند که این طور بهش برخورده و به همه پسرهایی که به زهرا امیر ابراهیمی میگن جنده،این چنین فحش میده. بله یاسمن" خانم،خدا گفته انسان جایز الخطاست ولی نگفته انسان جنده باشه.
یاسمن
شنبه 1 تیر 1392 03:24 ب.ظ
خدا هم گفته انسان جایزالخطاست
لعنت به این مملکت و ....همه چیش
که آدم حریم خصوصی نداره
اون هر گناهی کرده ،به خودش مربوطه نه ما
لعنت و تف به پسرهای بی فرهنگ و مادر جنده وکس کش اینجا که دائم به زهره میگن جنده
به خدا قسم که ما(ایرانیها) مسلمون نیستیم و کثیف ترین آدمای زمینیم
مشعل آرین
پنجشنبه 23 خرداد 1392 08:56 ب.ظ
ای کاش جمهوری اسلامی این جنده خانم را تیکه تیکه میکرد. و نمیذاشت این جنده برای خودش بره خارج از کشور. لعنت به زهرا امیرابراهیم جنده.
امیر محمد
دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 02:37 ب.ظ
خاک برسربی غیرتتون بکنم به غیر از بعضیاتون بدبختا این فیلم ساختگی بوده یکی شبیه زهرا امیر ایراهیمی بوده واقعا که زهرا دوست داریم
meysam
چهارشنبه 9 اسفند 1391 05:58 ب.ظ
دوست داری هرزه باش دوس نداری هرزه نباش همه جیز بستكی به خودت داره اما هیج جیز مثل باكدامنی برای یه زن نمیشه . ا
شبكه 3
جمعه 29 دی 1391 08:04 ب.ظ
سلام برای فیلم دعوت به بازی شدید.می یای برای فیلم زنگ بزن.09103235791
محمدشاذانی
جمعه 29 دی 1391 08:02 ب.ظ
جنده كونی
سعیدگلزاری
جمعه 29 دی 1391 07:58 ب.ظ
سلام زهره جون من یكی ازطرفدارت هستم.خیلی بازی دوست دارم.میخواستم بگم فیلم جدیدبازی نمیكنی.وبلاگ عالی یه سربه وبلاگ من بزن.یه زنگ به من بزن.كارمهم دارم.09378839124
من
جمعه 10 شهریور 1391 12:02 ب.ظ
بچه ها از اون دنیابترسین.منم دیدم این فیلمو ولی الان پشیمونم که دیدم وبه این حرفاباورکردم کاش بهش دسترسی داشتم ومیفتادم به پاش وازش حلالیت میخاستم
امیر
یکشنبه 17 اردیبهشت 1391 07:03 ب.ظ
زهرا از بی بی سی برگرد تهران منم بکنمت
اینج بیشتر درامد داری
اینهمه پسر
حقگو
جمعه 29 مهر 1390 04:45 ب.ظ
هر که خربزه بخوره پا لرزشم باید بمونه.آبروی زهره رو خودش برده نه کسی دیکه
غریبه ی2
پنجشنبه 13 مرداد 1390 02:58 ب.ظ
به نظر من ما نبایدتوی زندگی خصوصی افراد دخالت اگه اون رفته سکس داشته با.. به ما هیچ ربطی نداره ابروی خوش میره و ما هم نباید از این چیزا با روی خوش پذیراییی کنیمو بریم دیویدی هایی که ازش پخش میشه رو بگیریم
میلاد
جمعه 20 خرداد 1390 04:46 ب.ظ
نویسنده این متن حرفای درستی نمیزند در سراسر این متن میشه سکولار بی قید بودن این نویسنده مزخرفو دید میگه این بین هنرمندای ما طبیعیه بعد چند تا هنرمندو نام میبره از خیل عظیم هنرمندان میگه این نگاه که سکس بده ناشی از برداشت بد مردم از دین این ادم تا حالا یه ایه قرانم نخونده و اشنایی با اسلام نداره به نظر من تشویش فکری داره
محمد
جمعه 30 مهر 1389 01:26 ب.ظ
ما ایرانیها با این سابقه فرهنگی بالا و با این ادعاهای مسلمانی چقدر راحت با آبروی دیگران بازی می کنیم درست همان کارهایی که عرب جاهلی میکرده واقعا که واسه وضعیت فعلی مان متاسفم.
سعید
یکشنبه 21 شهریور 1389 08:52 ق.ظ
زهره جان همیشه در قلب دوستداران سینما هستی
غریبه
جمعه 10 مهر 1388 08:54 ب.ظ
جنده
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر